Načítavam...
KAKTUS BIKE TEAM BRATISLAVA
ERROR ERROR ERROR ERROR ERROR ERROR ERROR ERROR ERROR Oldtimer Hollen
Scott Scale 910

S novou sezónou prišla vďaka podpore KAKTUSBIKU  možnosť jazdiť na biku Scot Scale 910, model 2013. Hneď prvé dojmy z biku, ešte ako som ho videl v predajni, boli skvelé.  Samozrejme tento Scott je jednoznačne najlepšie, čo som mal. Doteraz som jazdil podstate na „obyčajných“ bikoch, ktoré som sa snažil vylepšovať. Budem sa snažiť napísať objektívny názor.

GALÉRIA
MTBIKER

Specialized S-works Epic 29er 2013

Už niekoľko rokov som mal možnosť jazdiť modely Specialized Epic (konkrétne dva roky model Epic Expert s 26 palcovými kolesami a minulý rok Epic Expert s väčším rozmerom kolies „dvadsaťdevinu“). O Epicu sa hovorí ako o najrýchlejšom MTB celo odpruženom bicykli na svete, pravidelne v jeho sedle víťazia bikeri ako Jaroslav Kulhavý či Christoph Sauser. Bike, o ktorom budem písať  pomohol vyhrať týmto jazdcom zlato na olympiáde v Londýne, etapový pretek ABSA CAPE EPIC, či aktuálny titul majstra sveta v maratóne. 

Specialized Stumpjumper Expert 29er

Od marca 2013 sa vozím na novom, 29 palcovom hardtaile Specialized Stumpjumper Expert. Je to už takmer 5 mesiacov, počas ktorých som na bicykli absolvoval viacero pretekov XC aj maratónov a pozbieral viacero skúseností o vlastnostiach tohto biku než je to možné počas krátkeho redakčného testu.