Načítavam...
KAKTUS BIKE TEAM BRATISLAVA
ERROR ERROR ERROR ERROR ERROR ERROR ERROR ERROR ERROR Oldtimer Hollen

Karloveský kros 2015

V nedeľu 24. mája 2015 sa v Líščom údolí – parku SNP konalo druhé kolo Župného pohára 2015, cyklistických pretekov pre širokú športovú verejnosť.

Pretekalo sa v olympijskej disciplíne horskej cyklistiky – cross country na 5,5 km dlhom kondične aj technicky náročnom okruhu, ktorý hlavná veková kategória mužov od 19 do 39 rokov absolvovala 4 - krát. Aj napriek celodennému dažďu deň pred termínom pretekov, čo výrazne zhoršilo kvalitu okruhu sa na štart postavilo 84 pretekárov a pretekáriek v 11 kategóriách. Víťazom hlavnej mužskej kategórie sa stal pretekár z domáceho tímu, Martin Škopek. Novinkou tohtoročného Kaktus Bike Karloveského krosu boli preteky slovenského pohára v horskej cyklistike v mládežníckych vekových kategóriách, ktorých sa zúčastnilo 104 mladých cyklistov z celého Slovenska.

Pekné športové podujatie bolo možné zorganizovať najmä vďaka podpore Bratislavského samosprávneho kraja a predajne Kaktusbike. Atmosféru pretekov vám môžu čiastočne sprostredkovať nasledovné fotografie.